Bob Brickell Giant Round Robin (CURRENT ONLINE ENTRIES)

# LASTNAME FIRSTNAME RATING EVENTS
1 Emord Dan 1669 U1900 U3600 Doubles Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
2 Maronian Andre 1901 Doubles U4200 Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
3 Kandasamy Kannan 1240 51 pt. handicap GRR Group D
4 Zemaitis Dustin 1866 51 pt. handicap Doubles U4200 U1900 Open U2100 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
5 Maronian Marc 1842 Doubles U4200 Open U2100 GRR Group D
6 Preston Desmond 2147 Doubles U4200 Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
7 Nielsen Paul 1425 U1600 GRR Group D Early Bird Discount
8 Watkins Ed 1525 U1900 Over 50
9 Ratner ALAN 0 U13
10 Canale Dominique 0 Women's Singles U3600 Doubles GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
11 DANTONIO Justin 0 U1900 U3600 Doubles U1600 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
12 Gelb Bradley 2105 51 pt. handicap
13 Sakilay Samuel Joseph 500 U13 U1000 U16 U1200 Early Bird Discount
14 Hall Thomas 1257 GRR Group D
15 Litavsky Mary 1330 51 pt. handicap Early Bird Discount
16 Haidvogel Roger 1720 U3600 Doubles GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
17 De Los Santos Diogenes 1764 U1900 Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
18 Chen Xianzhong 1925 Over 50 U3600 Doubles GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
19 Chong Tung-Sing 1648 U1900 Over 50 U3600 Doubles GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
20 Ren Yong 0 Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
21 Mihill Alex 986 U1400 U1600 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
22 Xue Alexander 1666 GRR Group D Early Bird Discount
23 Srivastava Vivek 1182 U1200 U1400 U1600
24 Jukic Erni 0 U1400 U1600
25 Saka Timur 1759 U1900 GRR Group D
26 Brickell Tom 1520 U1900 Over 50 U1600 GRR Group D
27 Stottlar Gary 0 U1900
28 Radwan Mohammed 1559 U1900 U1600 GRR Group D
29 Ritzler Joseph 1336 U3600 Doubles U1400 U1600
30 MIN DAWEN 0 Over 50
31 Bizari Ed 1431 51 pt. handicap Over 50 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1)
32 Zhang Michael 902 GRR Group D
33 Wolf Alex 0 U1400 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1)
34 Lee Sunny 2002 U2100 GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1)
35 Khazanov Alex 1053 U1600 GRR Group D
36 Taset Leandro 1760 GRR Group D
37 Shih David 1312 GRR Group D
38 Sanzotta Jr. Dominic 1883 Doubles U4200
39 Donald David 1038 U1200 U1400 U1600 GRR Group D
40 Gueth Michael 1399 GRR Group D
41 Nagel Raymond 1882 Doubles U4200
42 Jimmy Kapuscinski 0 U1000 Early Bird Discount
43 Shiwa Felipe 1761 GRR Group D
44 Chen Chang 2143 Doubles U4200 Open
45 Matmati Nabil 1103 51 pt. handicap GRR Group D
46 Mao Xinyue 0 Women's Singles
47 Dy Manuel 1467 51 pt. handicap GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
48 Li Tairan 1792 Doubles U4200 U2100 2 Day Discount (Sat + 1) Early Bird Discount
49 Li Zhangyuan 1629 U2100
50 Averin Alex 2365 Open GRR Group D 2 Day Discount (Sat + 1)
51 Rabinowitz Jason 0 U1400 U1600
52 Kothari Ishaq 1304 U19 U1900 U1400 Early Bird Discount



© Copyright (2013-2019) - Sportfist.com - All Rights Reserved